Späť na titulku +421 901 707 404   |   

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť IzoNoba s.r.o. Sereď sa od svojho vzniku zamerala na vykonávanie tepelných izolácií špeciálnou technológiou navievaním. Naším zákazníkom prinášame podstatné úspory na vykurovaní, zdravé bývanie a tepelnú pohodu v zime i v lete.

V našom výrobnom procese používame iba vysokokvalitné a certifikované materiály. Izolačný materiál je nehorľavý, priedušný , paropriepustný , nenasiakavý a hygienicky nezávadný. Životnosť našej izolácie je prakticky zhodná so životnosťou budovy.

Používame špeciálnu zahraničnú technológiu. Minerálnu vlnu dopravujeme na miesto osadenia v budove fúkaním priamo z vozidla cez dopravné hadice. Tepelnú izoláciu dokážeme vytvoriť aj tam, kde to iným postupom nie je možné.

Pri sanáciách budov vyplníme dutiny trámových stropov, stien a ťažko prístupné priestory podkroví a pultových striech súvislou vrstvou izolačnej hmoty prakticky bez nárokov na stavebnú pripravenosť. Izoláciu dodávame aj s prácou.

Naše služby

Predovšetkým kvalita za rozumnú cenu, serióznosť a ústretový prístup k riešeniu Vašich problémov a v neposlednej rade značná úspora financií za kúrenie a v letných mesiacoch tiež zlepšenie komfortu bývania - zamedzením nežiadúceho prehrievania horných poschodí budov.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás v sekcii kontakt.

Následne Vás osloví náš technik a po vzájomnej dohode Vám ponúkne nezáväznú prehliadku konštrukcie k zatepleniu metódou fúkanej izolácie, posúdenie súčasného stavu, finančnej kalkulácie, časový odhad náročnosti realizácie a predpokladanú návratnosť investície.

Záruky

  • Na všetky prevedené realizácie poskytujeme predĺženú záruku v trvaní 60 mesiacov.
  • rockwool    GEOTHERM    Isover     Drevopal    Knaufinsulation